O nas - Krakowska Osteopatia Dulakowo

DULAKOWO
RUCH

Na większość chorób, najlepszym lekarstwem jest ruch
WIEDZA

Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.
MASAŻ

Masaż jest jedną z najstarszych form naturalnego leczenia

OSTEOPATA KRAKÓW

Przejdź do treści

O nas

O NAS

Nazywam się Łukasz Andrusz, jestem dyplomowanym Osteopatą zapraszam Cię do mojej przychodni w Krakowie. Nasz zespół to świetnie dobrani lekarze z dużym doświadczeniem w dziedzinie fizjoterapii, rehabilitacji oraz osteopatii. Świadczymy pełen zakres usług rehabilitacji.

Nasza placówka prowadzi leczenie zgodnie z najnowszą wiedzą naukową oraz medyczna. Osteopatię stosujemy również, jako uzupełnienie leków i zabiegów chirurgicznych. W zależności od potrzeby Twój lekarz prowadzący dostosuje odpowiednia terapię manualną. Osteopatia to nie tylko leczenie to również trafna i całościowa diagnoza stanu zdrowia organizmu pacjenta.O osteopatii słów kilka

Jest to doceniana i całościowo uznana metoda leczenia.  Dzięki odpowiedniemu delikatnemu dotykowi dłoni osteopaci poznają przyczyny schorzeń, pomagają usunąć napięcia przykurcze, lecząc w ten sposób różnorodne dolegliwości.

Bez względu na stadium choroby techniki osteopatyczne przynoszą efekty i pomoc w trudnych stanach. Zabiegi osteopatyczne sprawiają często, że inne terapie stają się zbyteczne.
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
DULAKOWO
Fizjoterapia Kraków
Rehabilitacja Kraków
USG Kraków

Projekt dulakowo.pl Twój Osteopata Kraków
DULAKOWO.PL
OSTEOPATA KRAKÓW
ul. Powstańców Wielkopolskich 18/42
33-332 Kraków
+48 12 345 6781
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Dulakowo.pl korzysta z plikółw cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wróć do spisu treści