Fizjoterapia Kraków - Krakowska Osteopatia Dulakowo

DULAKOWO
RUCH

Na większość chorób, najlepszym lekarstwem jest ruch
WIEDZA

Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.
MASAŻ

Masaż jest jedną z najstarszych form naturalnego leczenia

OSTEOPATA KRAKÓW

Przejdź do treści

Fizjoterapia Kraków

FIZJOTERAPIA KRAKÓW

FIZJOTERAPIA

PYTANIA FIZJOTERAPIA

Gabinet fizjoterapii centrum Dulakowo.pl wyposażony jest w nowoczesne urządzenia fizjoterapeutyczne. Nasi specjaliści to prawdziwi profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem.

Nasz personel jest skutecznymi środkami i metodami leczenia i profilaktyki chorób różnych narządów, a także rehabilitacji pacjentów w jak najkrótszym czasie.

Zabiegi stosowane w fizjoterapii są liczne i zróżnicowane.  Zabiegi które oferujemy są w stanie wywierać korzystny wpływ na cały ludzki organizm, jak i poszczególne jego obszary. W ramach leczenia lekarz fizjoterapeuta dobiera odpowiedni wachlarz zabiegów.


Co to jest fizjoterapia?
To kierunek medycyny, pozwalający prowadzić skuteczne leczenie różnych chorób za pomocą czynników fizycznych.
Czym leczy fizjoterapia?
Do tych czynników leczniczych można zaliczyć prąd elektryczny, ciepło, promieniowanie magnetyczne, światło, itp
Kiedy w procesie leczenia stosujemy fizjoterapie?
Różne rodzaje fizjoterapii z powodzeniem stosowane w ginekologii, stomatologii i innych dziedzinach medycyny.
Zastosowanie fizjoterapii?
Fizjoterapia przyczynia się do jak najszybszego przywrócenia zdrowia po urazach i dużym stopniu poprawian stan pacjentów cierpiących na choroby przewlekłe.

REJESTRACJA FIZJOTERAPIA  • Polemagnetyczne - jest to procedura, w której dopływ substancji leczniczych pod skórę pacjenta odbywa się nieinwazyjnie i delikatnie dzięki konsekwentnemu  działaniu pola magnetycznego. Pozwala to zapobiec pojawianiu się na skórze podrażnienia.

Metody fizjoeterapii?

Oto najpopularniejsze metody fizjoterapii stosowane w leczeniu i rehabilitacji pacjentów w naszym centrum medycznym:

 
 
  • Elektroforeza – jest transport substancji leczniczych bezpośrednio wewnątrz narządów i układów organizmu pacjenta – w tym trudno dostępnych miejsc – z pomocą różnych rodzajów prądu elektrycznego. Impulsy przekazywane prądem, aktywują procesy metaboliczne w organizmie, a sam lek trafia dokładnie w miejsce przeznaczenia

  • Fonoforeza – procedura, w której wzmocnienie działań wprowadzony pod skórę substancji leczniczych uzyskuje się za pomocą ultradźwięków. Odpowiednie wahania ultradźwięków skutecznie oddziałują na narządy wewnętrzne i skórę pacjenta, a dodatkowo przyczyniają się do zmniejszenia bólu, łagodzą skurcze i zapewniają wyraźne działanie przeciwzapalne.

 
  • Laser - w fizjoterapii umożliwia przebudowę niektórych tkanek i chrząstek, pozwala przywracać krążenie krwi w najtrudniejszych miejscach organizmu pacjenta. Zabieg ten zapewnia doskonałe efekty, a także przyczynia się do lepszego funkcjonowania różnych narządów i układów organizmu pacjenta.
DULAKOWO
Fizjoterapia Kraków
Rehabilitacja Kraków
USG Kraków

Projekt dulakowo.pl Twój Osteopata Kraków
DULAKOWO.PL
OSTEOPATA KRAKÓW
ul. Powstańców Wielkopolskich 18/42
33-332 Kraków
+48 12 345 6781
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Dulakowo.pl korzysta z plikółw cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wróć do spisu treści